Drętwienie nóg


Od mniej więcej roku niepokoił mnie problem drętwienia nóg. Mam pracę siedzącą i w momencie wstania z krzesła miałam tak sztywne nogi, że szłam z trudem. W domu i w pracy kuchnię mam piętro niżej, schodząc musiałam się mocno trzymać poręczy. Problem ustępował po paru minutach jak się rozchodziłam. Jestem w miarę sprawna fizycznie i ten problem bardzo mnie niepokoił. Ktoś poradził mi preparaty wapniowe. Wybrałam wapń do ssania bo jest najtańszy. I rzeczywiście po zjedzeniu połowy opakowania drętwienie zniknęło i teraz po prostu wstaje z krzesła i idę.
Zniknęły też problemy ze stawami. Od miesięcy bolało mnie raz kolano raz łokieć. Teraz ten problem zniknął.
Chociaż koleżanka powiedziała mi, że problemy ze stawami zmniejszają się gdy się ograniczy pieczywo. Z trudem ale ograniczyłam i efekt jest.


2 odpowiedzi na “Drętwienie nóg”

  1. Mnie farmaceuta polecił wapno też właśnie na takie dolegliwości i działa. Jedyna różnica to że ja rozpuszczam tabletki w wodzie.

    • Zgadza się. Jakiś czas temu polecono mi wapń Tiens na drętwiejące nogi. Brałam jakiś czas i pomogło. Potem jak zwykle odstawiłam. Warto pamiętać, że wapń pomaga na takie dolegliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *