Bogac się kiedy śpisz


Przeczytaj (lub przesłuchaj audiobook) koniecznie jeśli chcesz nauczyć się korzystać z potęgi twórczej podświadomości. Autor przedstawia sposoby jak zaprząc do roboty swój twórczy umysł, którego najczęściej w ogóle nie wykorzystujemy i na tym tracimy. Przy okazji osoby cierpiące na bezsenność znajdą tu wskazówki jak sobie z tym poradzić.

Szczególnie warto polecić tę książkę osobom w wieku średnim i wyżej. Autor pisząc tę książkę miał ponad 70 lat. I to jest czynnik motywacyjny dla tych, którzy uważają że w ich życiu nic sie już nie zmieni bo są za starzy.

Zostało naukowo dowiedzione, że proces twórczy wymaga aby dać naszemu umysłowi spokój i dać mu spokojnie pracować. Jeśli głowimy się nad czymś, staramy się coś wymyślić i nic nam nie wychodzi warto przerwać, odpocząć, iść na spacer lub zająć się czymś przyjemnym. Wtedy nasz umysł w spokoju będzie działał. Umysł podświadomy działa cały czas, bez przerwy, nawet gdy śpimy. Można sobie o tym poczytać też w znakomitym ebooku

Klucz do podświadomości, Paula Swiątek
Zostatało dowiedzione w psychologii, że właśnie gdy oderwiemy się od problemu i damy twórczemu umysłowi czas, wtedy właśnie przychodzi nam do głowy rozwiązanie. Nie na darmo jest powiedzenie: „trzeba się przespać z problemem”.

Umysł człowieka posiada 2 postacie:

Świadomą, która odbiera wrażenia za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Świadomość podejmuje życiowe decyzje. Kiedy zaś zasypiasz, Twoja Świadomość także zasypia.

Nieświadomą, która nigdy nie śpi nigdy i utrzymuje Cię przy życiu, gdyż rządzi funkcjami ciała, takie jak bicie serca i oddychanie. Twoja Twórcza Podświadomość steruje także Twą osobowością, Twym charakterem, popędami oraz najgłębszymi i najbardziej skrytymi pragnieniami!

Tylko pomyśl, co mógłbyś osiągnąć, świadomie sterując Twórczą Podświadomością i wykorzystując ją do osiągania swoich celów
To, czego się dowiesz, jest bezcenne…

Ta książka pokazuje, jak używać własnej podświadomości, gdy śpisz, aby osiągnąć to, czego chcesz od życia… Lepszy związek, małżeństwo, pieniądze, wpływ na innych.

Na własne życzenie będziesz mógł używać swojego twórczego umysłu w rozwiązywaniu codziennych problemów, podejmowaniu właściwych decyzji i znajdowaniu sposobów na osiągnięcie swoich celów.

Dzięki technikom zawartym w tej książce będziesz mógł iść spać z problemem, a obudzić się już z gotowymi odpowiedziami i rozwiązaniami, które zadziwią Cię swoją skutecznością. Nie wierzysz, że to możliwe?

Dzięki odblokowaniu swojego umysłu zaczniesz automatycznie więcej pamiętać, wzmocnisz swoją pamięć oraz inne siły umysłu. Pozwoli Ci to zbudować pewność siebie, wydobyć ukryte talenty oraz pokaże Ci, że możesz być bogaty.

Z ebooka Bogać sie kiedy śpisz dowiesz sie:

Dlaczego kluczem do Twojego sukcesu jest Twój własny twórczy umysł i jak go wykorzystać, aby osiągnąć swoje cele możliwie najszybciej?

Jak odnosić się do bogactwa? Wiem, że to dziwnie brzmi, ale aby być bogatym, trzeba mieć do tego odpowiedni stan umysłu i przekonania.

Na czym polega prawo obfitości i jak dokładnie działają jego mechanizmy? Poznaj to prawo, a dzięki niemu Twoja droga do sukcesu (szczególnie tego finansowego) znacznie się skróci.

Skąd pochodzą nasze siły umysłowe, kreatywność i inteligencja? Dowiedz się, gdzie mają źródło te wszystkie najważniejsze w osiąganiu sukcesu czynniki i jak wpłynąć na nie, aby jeszcze bardziej się rozwinęły.

Jak być dwa razy lepszym tylko dzięki zmianie toku i sposobu myślenia? Uwierz mi albo i nie, ale większość ludzi dzięki temu faktowi stała się nie tylko dwa, ale i nawet pięć, sześć, dziesięć razy lepsza.

Jak wypracować w swoim umyśle świadomość zdrowia?

Pieniądze – czy są mitem? Poznaj alternatywne spojrzenie na pieniądze i to, co dzięki nim kupujemy i dostajemy.

Jak skłonić swój twórczy umysł, aby na Ciebie ciężko pracował? Najlepsze w tym jest to, że praktycznie nie będziesz odczuwał żadnego wysiłku czy znużenia, bo pracuje Twoja podświadomość, której nie czujesz.

Jak wymazywać stare wspomnienia? Chciałbyś mieć mentalną gumkę, którą można wymazać wszystko, co siedzi Ci w głowie, a czego nie chcesz?

Jak zacząć budować własną świadomość sukcesu? Każdy z nas ma w sobie świadomość sukcesu, którą trzeba tylko wydobyć na powierzchnię – dowiedz się, jak to skutecznie zrobić.

Jak przełamać nieśmiałość, rozwinąć w sobie magnetyczną osobowość, która będzie przyciągać do Ciebie inne osoby?

Jak pomagając innym, pomagać tak naprawdę sobie? Dowiedz się, w jaki sposób możesz dzięki pomaganiu innym pomóc w głównej mierze samemu sobie.

Cała prawda o Twoich myślach i jak się nimi posługiwać w taki sposób, żeby Ci służyły.

Prawdy, mity i naukowe badania na temat naszych myśli oraz tego, w jak dużej mierze działa na nas nasza podświadomość.

Jak przestać się martwić? Poznasz konkretne rozwiązania dotyczące takich problemów, jak:
martwienie się, zbytnie przeżywanie swojej pracy, zazdrość o jakąś osobę, wyrzuty sumienia, zawiść, lenistwo, nienawiść, planowanie przyszłości, lęk przed śmiercią.

,

2 odpowiedzi na “Bogac się kiedy śpisz”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *