Niezawodne strategie wygrywania w sieci – E.Jedamska


Niezawodne strategie wygrywania w sieci Ebook Niezawodne strategie wygrywania w sieci zawiera prawie 70 udowodnionych strategii sukcesu w Internecie. Dostajemy tu kompleksowy przewodnik krok po kroku jak zwiększyć usability strony www. Żeby strona www zarabiała na siebie musi być dopracowana przede wszystkim pod kątem tego czy jest przyjazna dla oglądającego.
Kiedyś strona www musiała przede wszystkim być ładna, zawierać dużo migaczy, wodotrysków, żeby zwrócić uwagę. Teraz już odchodzi się od tego. Strona www powinna być przede wszystkim funkcjonalne.
Ebook dokładnie omawia zagadnienie funkcjonalności w punktach, tak że może służyć jako chcecklista to sprawdzenia czy dana strona www jest przyjazna dla oglądającego.

Ważne jest aby strona www była intuicyjna, aby oglądający nie musiał szukać, zastanawiać się, zgadywać. Musi być tak intuicyjna, żeby wszędzie łatwo trafić bez martwienia się czy aby dobrze klikam.
Strona powinna zawierać podstawowe elementy, umiejscowione nie tam gdzie uważamy że będzie ładnie, lecz tam gdzie oglądający są przyzwyczajeni.
Ebook przyda się także osobom, które zamierzają zlecić komuś zrobienie strony firmowej. Będą mogły punkt po punkcie sprawdzić, czy strona jest funkcjonalna i przyjazna dla wyszukiwarek i oglądających.
Ebook jest świetnie napisany. Zagadnienia są wyjaśnione w prosty i przystępny sposób. Fajnie się czyta.
A co ważne można potem używać ebooka jako rodzaju encyklopedii funkcjonalności.

Zaawansowani pozycjonerzy lub webdesignerzy nie znajdą tu wiele nowości, chyba że chcą usystematyzować wiedzę.
Ebook najbardziej przyda się początkującym, średniozaawansowanym webdesignerom, osobom, które mają zamiar zlecić stronę.

Jeśli ktoś zamierza robić stronę www samemu musi znać podstawy usability i pozycjonowania.

Wiedza zawarta w książce „Niezawodne strategie wygrywania w sieci” to połączona logicznie całość składająca się z dwóch części.

* Część pierwsza pt. „Usprawnij swój serwis i zwielokrotnij zyski” to 37 kroków do zwiększenia funkcjonalności i użyteczności Twojego serwisu internetowego.
* Część druga pt. „Jak zdobyć popularność w sieci i zjednać sobie wyszukiwarki” to 31 prostych kroków do popularności i wysokiej pozycji Twojego serwisu internetowego.

W ebooku znajdziesz informacje i porady:
* jak zdobyć zaufanie internautów, tak aby dokonywali zakupów i robili to systematycznie.
* czym są bardziej i mniej wartościowe wejścia na stronę.
* poznasz dziecinnie proste sposoby na to, aby odwiedzający polecali Twoją stronę innym. Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach, a przeróżne osoby pracują nad pozycją Twojej strony za darmo.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.