Jak założyć stronę www – 1


Chcesz najłatwiej i najprościej mieć własną stronę internetową i nie wiesz od czego zacząć?

Z tego biuletynu dowiesz się jakie są rodzaje stron, czego potrzebujesz i czego trzeba się nauczyć, aby samemu zrobić stronę www lub zlecić jej zrobienie.
Zdecydujesz co ci najlepiej odpowiada.

Jeśli stwierdzisz, że nie chcesz się uczyć html, szkoda ci na to czasu, pokaże Ci
jak stworzyć stronę prostą bez znajomości html – niczego nie musisz się uczyć.

Jeśli chcesz mieć profesjonalną stronę www i chcesz ją zlecić komuś innemu, warto znać podstawy i wiedzieć jak zbudowana jest strona www i co potrzeba aby można ją było oglądać w Internecie.

Ten biuletyn zawiera tylko potrzebne dane. Nie będę cię zanudzać wiedzą specjalistyczną, której i tak nie potrzebujesz. Znajdziesz tu tylko porady praktyczne.

Biuletyn będziesz dostawać co 3-4 dni. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link na dole emaila.

Pierwsze pare emaili tego kursu zawierają informacje bardzo podstawowe dla początkujących. Z moich doświadczeń wynika, że wiele osób nie orientuje się jak zbudowana jest stroną www i jak sie ją tworzy. Jeśli te rzeczy są ci znane po prostu pomiń te emaile.
Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.

Pisz: info@sekretystronwww.pl

Od kilkunastu lat zajmuję się projektowaniem stron www, początkowo robiłam to jak o hobby. Od prawie 10 lat zajmuję się tym zawodowo, pracuje w dużym serwisie internetowym. Ponad rok temu zainteresowałam się wordpressem i joomlą i robię strony w tych systemach. Dlatego chętnie dzielę się swoją wiedzą na tematy stron www.

pozdrawiam,

Małgorzata

http://portfolio.malgorzata-jasklowska.pl/


2 odpowiedzi na “Jak założyć stronę www – 1”

  1. WordPress to ciekawa platforma do stron www. Większość stosuje go do blogów i dlatego tak się kojarzy, ale jego zastosowanie jest o wiele szersze. Co prawda trzeba czasu, żeby to opanować, ale warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *