Jak założyć stronę szybko?


Jeszcze nie zdecydowałeś czy uczyć się html. Znacznie szybciej mozna zrobić stronę instalując wordpressa ale też trzeba się zapoznać z tym systemem.

A Ty chcesz mieć stronę już teraz. Co robić?

Wariant dla osób, których kompletnie nie interesuje uczenie się html, przesyłanie plików, instalowanie czegokolwiek. Potrzebujesz strony www ale te wszystkie zagadnienia techniczne to tak jakby ci ktoś kazał oheblować deski, wziąć młotek i samemu zbić stół.

Chcesz zaistnieć w sieci, kontaktować się z ludźmi, dyskutować, oferować twoje produkty.

Masz na to szereg możliwości aby zrobić stronę szybko i za darmo:

1. serwisy blogowe –  Jeśli na razie nie chcesz wykupywać serwera wirtualnego możesz zacząć od założenia bloga na wordpress.com, blogererze lub innym tego typu serwisie. Taki blog można potem bardzo łatwo przenieść na własny serwer. Należy się zarejestrować   i stworzyć bloga a następnie prowadzić go. Rozwiązanie to ma wiele wad ale od czegoś trzeba zacząć.

2. Profil i strona na Facebooku nie jest to dokładnie to samo co zwykła strona www czy blog. Jest to rodzaj mini blogu, gdyż wpisy muszą być bardzo krótkie. Najpierw załóż profil osobisty, a następnie załóż stronę.

3. google+ – bardzo podobny do facebooka. Załóż konto na google, które daje ogromne możliwości. Nie tylko swietną skrzynkę pocztową, dokumenty, kalendarz ale też portal społecznościowy.

4. strona o mnie na Allegro lub innym systemie aukcyjnym – jest to również sposób aby pokazać się szybko w sieci


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *