Jak uzyskać oryginalny wygląd twojego bloga taki jakiego nie ma nikt inny


Instalujesz bloga z domyślnym motywem graficznym. Dla bloga wordpress jest to domyślny motyw Twenty Eleven, który ma opcje pozwalające dopasować go do swoich wymagań. Masz możliwość zmienić tło, zmienić zdjęcia w sliderze. Możesz również zmienić układ kolumn na blogu.

Jeśli ci to nie wystarcza możesz zmienić motyw bloga na zupełnie inny. Motyw instaluje się podobnie jak wtyczki. W zakładce Wygląd i Dodaj nowy. Możesz skorzystać z wyszukiwarki darmowych motywów. Ale możesz też poszukać ładnego motywu w sieci, ściągnąć go i zainstalować z dysku. Ryzykujesz w ten sposób, że twoj blog będzie wyglądał jak setki innych, bo przecież ktoś inny też mógł wybrać taki sam darmowy motyw. Motyw bloga możesz też edytować ale musisz znać html/css i umieć tworzyć grafikę.

Ale tobie to nie wystarcza. Chcesz mieć naprawdę profesjonalny motyw. Za niewielkie pieniądze możesz mieć profesjonalny elegancki motyw dla twojego bloga. Motywy Elegant Themes mają panel opcji, w którym możesz dostosować wygląd bloga do twoich potrzeb. Motywy są przystosowane pod SEO.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *