Jak łatwo przygotować grafikę dla twojego bloga


Zdjęcia, szczególne te robione aparatem cyfrowym, warto zmniejszyć, wykadrować, czasem rozjasnić, przyciemnić. Nie trzeba do tego photoshopa. Istnieje świetne narzędzie online, które zostało zrobione na zasadzie podobnej jak photoshop.

Można przy jego pomocy przygotować sobie zdjęcia na stronę www.

Jednym pociągnięciem myszy można wykadrować i jednocześnie zmniejszyć zdjęcie, zupełnie tak samo jak to się robi w photoshopie.

Kiedyś godzinami szukałam programu darmowego, który to umożliwia. Wyszukiwałam, instalowałam a potem odinstalowywalam rózne programiki i tylko zaśmiecałam sobie komputer. Żaden nie potrafi jednocześnie kadrować i zmniejszać.

Jednynym narzędziem jest Edytor Online, który ma naprawdę duże możliwości. Można przy jego pomocy stworzyć prostą grafikę jak i bardziej skomplikwaną. Łatwo można zrobić baner, przycisk z napisami.

Warto wypróbować.

Ponadto edytor online umożliwia pracę na dowolnym komputerze. Żeby tworzyć grafiki nie trzeba się rejestrować ani logować. Można potem te grafiki bez problemu zapisać na dysk.

pozdrawiam,

Małgorzata Jaskłowska

PS. Jeśli chesz się szybko i łatwo nauczyć tworzyć grafikę na blog przy pomocy pixlr zapraszam na mój kurs: Jak uatrakcyjnić twojego bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *