Czy jest związek między szczepionkami i autyzmem?


Znalazłam bardzo ciekawą audycję na temat zdrowia. Dr. Kulisz – naturopata, lekarz praktykujący w USA mówi tym jak szczepienia mogą szkodzić zdrowiu dzieci i dorosłych. Naturopatia jest nauką, która szuka przyczyn chorób i stara się pomóc organizmowi aby sam powrócił do zdrowia.

Dr. Kulisz wymienia 2 rzeczy, które powodują, że ludzie zaczynają chorować. Są to szczepionki i leki obniżające cholesterol.  Wynika to z faktu, że obecnie szczepionki nie są czyste, tak jak kiedyś robione przez Pasteura.Kiedyś szczepionki składały się z osłabionych lub zabitych bakterii i soli fizjologicznej. Potem zaczęto dodawać toksyczne dodatki do szczepionek.

Najprostszym sposobem szczepienia jest skaleczenie. Zatrucie pokarmowe oznacza, że w jedzeniu które ktoś zjadł były jakieś organizmy. Jeśli organizm był  osłabiony i organizmy te nie zostały od razu zabite w czasie trawienia i zainfekowały organizm, w tym momencie jest to jakby szczepionka, gdyż organizm wytwarza przeciwciała i zostaje zaszczepiony. Dzięki tym mechanizmom ludzkość przetrwała.

Zdaniem Dr. Kulisza szczepionka działa tak samo, czy jest to szczepienie wykonane w gabinecie lekarskim czy wtedy gdy dziecko bawi sie w piaskownicy z drugim dzieckiem chorym albo nosicielem wirusa np. ospy.  W pierwszym przypadku szczepionka jest droższa.

Nie ma czegoś takiego jak bezpieczna szczepionka. Ponadto nie wiadomo jaki będzie efekt szczepionek po 20 lub więcej latach. Ponadto w czasie gdy szczepionki są produkowane i zanim trafią do pacjenta, dochodzi do tylu mutacji bakterii i wirusów, że praktycznie szczepionka już nie działa na nowe wirusy i bakterie.  A wraz z szczepionką człowiek dostaje substancje szkodliwe jak rtęć, aluminium i innych . Substancje te są kumulatywne i trudno je usunąć z organizmu.

Zapytany czy widzi związek między szczepionkami a autyzmem u dzieci dr. Kulisz odpowiada, że nie zna przypadku dziecka z autyzmem, które nie byłoby szczepione. Przed rozpowszechnieniem się szczepionek autyzm był chorobą występującą bardzo rzadko.  Podobnie ze szczepieniami przeciw wąglikowi. Żołnierze amerykańscy, którzy byli w Iraku szczepieni przeciw wąglikowi wrócili z dużymi problemami zdrowotnym, zaś ci którzy nie byli szczepieni nie mają problemów.

Autyzm ma podobny mechanizm jak działanie alkoholu. Jeśli ktoś wypije, alkohol trafia do mózgu i powoduje jego wadliwe działanie. Jednak w przypadku alkoholu człowiek trzeźwieje i skutkiem jest ew. ból głowy. Zaś   szkodliwe substancje zawarte w szczepionkach kumulują sie w organizmie, który nie jest w stanie ich w normalny sposób wydalić. W USA dziecko do 5 roku życia dostaje ponad 40-50 szczepionek i tym samym do jego organizmu dostaje się  tyle szkodliwych substancji, że mogą one zatrzymać rozwój neurologiczny u dziecka. Dzieci odżywiane w miarę naturalnie, są w stanie dojść do siebie. W innych przypadkach dzieci popadają w stany takie jak autyzm, jakby półpijane.

Dr Kulisz stosuje odtrucie. W przypadku dorosłych osób stosowane są kroplówki. Natomiast u dzieci nie można stosować kroplówek lecz odtruwa się je preparatami co trwa wiele miesięcy.

Najprostszym sposobem odtrucia dziecka jest  tak karmić je tak aby spowodować wiązanie wolnych rodników wytworzonych przez szkodliwe substancje i doprowadzić je do tego aby były rozpuszczalne w wodzie. Wtedy wątroba, nerki i woreczek żółciowy wydali te szkodliwe substancje. Po kilku  miesiącach takiej diety dziecko zacznie inaczej patrzeć na rodziców, utrzyma kontakt wzrokowy.

Czy da się odwrócić autyzm?

80% pacjentów dr Kulisza wróciło do zdrowia. Jednak jest to proces długotrwały i często efekty nie są widoczne, gdyz dziecko przyzwyczaja się do swoich zachowań i długi czas nie ma zmian w jego zachowaniu. Odtruwanie powolne jest lepsze niż szybkie. Szczególnie u dzieci trwa to bardzo wolno. Dopiero kolejnym etapem jest uczenie dziecka zachowań socjalnych.

Czy jest związek szczepionek z ADHD? Zdaniem dr. Kulisza adhd to jest łagodna forma autyzmu. Takiego dziecka nie powinno sie szczepić, za to karmić duża ilością cytrusów, kwaśnych potraw aby odtruć organizm. Po ponad roku dobrej diety dziecko zacznie się poprawiać.

Dalszy ciąg wywiadu w radiu Kontestacja

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *