Brittas Empire spis odcinków


Brytyjski serial komediowy Brittas Empire – odcinki:

 1. The New Manager

  Nowy menadżerGordon Brittas zostaje powołany na menadżera Whitbury Newtown Leisure Centre. Pierwszego dnia doprowadza do strajku robotników odnawiających centrum, niezadowolenia załogi. Jeden z pracowników atakuje go rakietami do pingponga w stylu ninja.

 2. Opening Day

  Dzień otwarciaDzień otwarcia, na który ma przybyć księżna Kentu. Palacz na polecenie Brittasa pali w piecu, mimo, że woda z cieknącego basenu zalewa kotłownię. Ludzie duszą sie z gorąca bo zacięły się drzwi wejściowe. Na zewnatrz jest tylko brudny Collin, który powina księżnę.

 3. Carole’s Husband

  Mąż CaroleBrittas odkrywa, że Carole trzyma dziecko w szufladzie. W zamieszaniu dziecko zostaje zamienione na czarne niemowle jakiejś klientki. Załoga ściga pijaka na wózku inwalidzkim. Centrum zostaje zatrute gazem, a Gavin przybity do drzwi harpunem.

 4. Staff Pilfering

  Załoga kradniePrzypadkowe zaginięci skłaniają Brittasa do poszukiwania złodzieja wśród załogi. Zostawia na stole porfel umazana fluorescencyjnym proszkiem, Collin obserwuje go schowany w szafce.

 5. The Merger

  PołączenieKtoś próbuje zabić Brittasa.

 6. Back From The Dead

  Powrót ze świata zmarłychCentrum jest puste. Na wieść o śmierci Brittasa zamówienia napływają lawinowo. Gdy Brittas wraca Colin myśli, że jest on duchem, który chce zawladnąć czyimś ciałem. Carole szaleje myśląc, że jego celem jest jej dziecko.

 7. Temple Of The Body

  Świątynia ciałaCentrum jest zamknięte bo Brittas ściga romanse wśród załogi. Znajduję gniazdko kochanków i wierci dziury w suficie aby podglądać kto tak jest. Uważa Gavina za Kasanowę.

 8. An Inspector Calls

  Inspektor wyzwaBrak klientów powoduje że Brittas boi się stracić pracę po wizycie inspektora, zwłaszcza, że na sali gimnastycznej zagnieżdził się gołąb. Helen chce go opuścić bo dal jej na urodziny motocykl.

 9. Set In Concrete

  Unieruchomiony w betonieBrittas budzi się w centrum z nogami zatopionymi w betonie. Uznaje, że problemy powoduje niezdrowy budynek i wzywa specjalistę.

 10. Mums And Dads

  Mamusie i TatusieOjciec Brittasa przywozi mu pianino w prezęcie. Fortepian na występ rosyjskiego muzyka utknęło w recepcji i tam trzeba przenieść występ.

 11. Safety First

  Najpierw bezpieczeństwoĆwiczenia przeciwpożarowe w centrum. Helen chce rzucić pigułki i stworzyć kochającą rodzinę z Gordonem. Organizuje piknik w jego biurze. Szaleje, gdy Gordon ciągle obiecuje że będzie za 5 minut. Wybucha prawdziwy ogień.

 12. Generations

  PokoleniaRolnik z cielną krową czempionką zatrzymuje się aby zmienić oponę. Carole i krowa jedzą przyniesione przez Collina zioła przyspieszające poród. Weterynarz wezwany do krowy przyjmuje poród Carole a krowie pomaga ginekolog, który przyszedl grać w tenisa.

 13. The Trial

  ProcesBrittas staje przed sądem oskarżony o morderstwo. Opowiada jak ktoś smarował klejem wszystko czego dotyka i w ten sposób przykleił się do piły elektrycznej.

 14. That Creeping Feeling

  Okropne uczucieBrittas otrzymuje paczkę z liśćmi. Załoga nie odzywa się do niego za opracowanie dla nich planu poprawienia ich kondycji fizycznej. Jadowity pająk grasuje po centrum.

 15. Laura’s Leaving

  Laura odchodziLaura otrzymuje ofertę pracy lecz ku zadowoleniu Helen postanawia zostać.

 16. Two Little Boys

  Dwóch małych chłopcówWoda w basenie jest za zimna i Brittas zamawia dodatkową benzynę do ogrzewania. Ponieważ cieknie zbiornik, Collin i Linda napełniają benzyną wszystkie pojemniki i umieszczają je w składziku, którego nikt do niczego nie używa. Tymczasem Brittas pociesza swego brata Horatio, który utracił wiarę w swoje marzenie o zbawieniu świata.

 17. Sex, Lies And Red Tape

  Seks, kłamstwa i biurokracjaCentrum zbiera fundusze na nową trampolinę i Brittas zyska pieniądze jeśli uda mu się cały dzień milczeć. Nie wytrzymuje, bo chce wyrzucić z centrum byłego męża Laury, który wpłacił całą sumę na trampolinę aby zobaczyć się z byłą żoną. Oferuje wydanie powieści Carole lecz Brittas radzi jej, że lepiej zostawic pisanie powieści pisarzom a ona powinna raczej zająć się recepcją.

 18. The Stuff Of Dreams

  Marzenia senneBrittas przebiera się za starca aby sprawdzić jak pracownicy radzą sobie z upierdliwymi staruszkami. Kończy się to bijatyką z innym staruszkiem. Brittasa dręczy sen, że nikt nie przejmie od niego jego celu życiowego. Helen jest bliska rozwiązania i Brittas wiezie ją do szpitala. W rezultacie tego rodzi bliżnięta na ulicy przy pomocy studentów medycyny, a Gordon uzyskuje spadkobierców, którzy przejmą jego marzenie.

 19. Not A Good Day…

  Nie za dobry dzieńBrittas zamyka małego chłopca za wejście do centrum bez biletu. Jego ojcec jest członkiem miłośników starożytnej armi rzymskiej. Rzymianie atakują centrum strzałami i katapultą.

 20. Mr Brittas Changes Trains

  Brittas zmienia pociągiPracownicy dziwnie się zachowują. Zostali zahipnotyzowani w czasie pokazu poprzedniego dnia. Brittas wzywa hipnotyzera aby naprawił skutki swego występu oraz wyleczył Helen ze skurczów twarzy. Podczas seansu sam zasypia i Laura sugeruje hipnotyzerowi, żeby może zmienił nawyki Gordona. Do północy ma on akceptować świat jakim jest i nie starać się go zmieniać. To wystarczy aby Brittas zrobił dobre wrażenie na rozmowie na temat zaproponowanego mu nowego stanowiska.

 21. The Christening

  ChrzcinyBrittas organizuje chrzest bliżniaków, który będzie prowadził Horatio Brittas. Horacio przyjeżdza z narzeczoną, która jest jeszcze bardziej irytująca niż obaj Brittasowie.

 22. Biggles Tells A Lie

  Colin wygląda świetnie i czysto aby zrobić wrażenie na swej córce Stephanie, która przyjeżdża z Australii i musi dostosować się do obrazu ojca jaki przedstawił jej w listach. Brittas jest na urlopie. Przed jego przyjazdem panuje horror: Carole trzyma koty bez jego pozwolenia, seksowne zdjęcia Helen zostały opublikowane w pismie. Gavin próbuje je zniszczyć i zostaje posądzony przez Brittasa i Tima o lubieźność.

 23. Playing With Fire

  Igrając z ogniemNarzeczona Gavina pojawia się po 5 latach nieobecności. Była w szpitalu psychiatrycznym i jest wyleczona ze skłonności do wzniecania ognia. Gavin nie jest zachwycony jej wizytą a jeszcze mniej Tim. Jenny tymczasem interesuje się generatorem metanowym Colina.

 24. Shall We Dance?

  Zatańczymy?Zbliża się konkurs tańca ośrodków wypoczynkowych ale nikt nie ma odpowiedniego partnera. Colin zaprosił mleczarke transwestytę, Linda dawnego kolegę ze szkoły. Tim i Gavin dziwią się dlaczego nie mogą wystąpić razem. Carole daje ogłoszenie na które odpowiada jej dawny chłopak, który stał się bogaty. Michael T Farrell III, stracił majątek i chce wrócić do Laury. Ale Laura wystąpi z Brittasem, podsycając plotki że coś między nimi jest gdy Helen wyjechała na wakacje.

 25. The Chop

  Radny Drugget sprawdza rachunki i okazuje się, że jest manko trzysta funtów. Postanawia wyrzucić Brittasa. Brittas znajduje przyczynę – Helen pożyczyła 300Ł z kasy aby kupić psa. Drugget grozi oskarżeniem Helen, która jest notowana więc może iść do więzienia. Brittas musi wybrać: wymówienie lub żona w więzieniu.

 26. High Noon

  Brittas znajduje nową pracę na stacji benzynowej. Odwiedza ośrodek wypoczynku aby dać załodze zegar z kukułką w prezencie i powoduje wyciek gazu. Nowy menadżer wychodzi z pubu i widzi wybuch w ośrodku. Brittas został w piwnicy. Czy to jego koniec?

 27. The Old, Old Story

  Stara, stara historiaGordon, teraz bohater narodowy, przygotowuje się na powitanie ekipy filmowej w nowo-odbudowanym ośrodku Whitbury Leisure Centre.

 28. Blind Devotion

  Ślepie oddaniePech Colina powiększa się, gdy nowy Gordon postanawia zmienić załogę.

 29. Brussels Calling

  Bruksela wzywaGordon odwiedza Brukselę w celu odbycia rozmowy w sprawie pracy. Podczas jego nieobecności następują niespodziewane kłopoty.

 30. The Lies Have It

  Kłamstwa to sprawiłyBogaty mąż Lauray stara się o pracę jako młodszy ratownik na basenie. Helen jest widziana w restauracji ze swym prawnikiem

 31. The Boss

  SzefGordon postanawia sprawdzić kwalifikacje załogi mianując Gavina menadżerem na 1 dzień.

 32. Pregnant!

  Ciąża!Gordon zmusza załogę do badania przeciwnarkotykowego – ale rezultat zostaje podważony.

 33. UXB

  Brittas pakuje się przed wyjazdem do Brussels, Helen postanawia zostać w domu i opiekować się psem. Colin odkrywa w ośrodku bombę.

 34. The Last Day

  Ostatni dzieńBrittas przed opuszczeniem ośrodka i podjęciem pracy jako Radny d/s Sportu w Brukseli postanawia zainstalować w ośrodku dodatkowy zbiornik z wodą w celach przeciwpożarowych.

 35. In The Beginning

  Na początkuJest sylwester roku 2019 i byli pracownicy Whitbury Newtown Leisure Centre przygotowują się do rocznicy. Laura Farell wyjaśnia swemu synowi Barney’owi dlaczego spotykają się co roku aby uczcić Gordona Brittasa!

 36. 1. Back With A Bang

 37. 2. Body Language

 38. 3. At The Double

 39. 4. Walk On The Wild Side

 40. 5. We All Fall Down

 41. 6. Mr. Brittas Falls In Love

 42. 7. Slap Happy

 43. SURVIVING CHRISTMAS

  Gordon zabiera załogę na obóż przetrwania w Walii. Ściga ich tajemniczy Święty Mikołaj. Helen przekonana, że Brittas zdradza ją z Carole próbuje go zabić.

 44. THE ELEPHANT’S CHILD

  Dziecko słoniaHelen postanawia wziąć w leasing saune i solarium ale skąd weżmie pieniądze? Carole wraca z kursu asertywności całkowicie zmieniona. Colin musi się wytłumaczyć z nawozu słonia na parkingu??

 45. REVIEWING THE SITUATION

  Przegląd sytuacjiNowa polityka przeglądu załogi Brittasa powoduje problemy. Brittas odkrywa, że Timothy Whistler nie istnieje w ewidencji! Julie jest świadkiem w procesie kryminalnym i chodzi z ochroniarzem bo dostaje groźby w listach

 46. Rada Loterii przyznała ośrodkowie fundusz komputerowy i Brittas komputeryzuje wszystko. Załoga sabotuje to przy pomocy młodego geniusza komputerowego Danny’ego!

 47. WAKE UP THE LION WITHIN

  Obudzić w sobie lwaBrittas wraca z kursu zarządzania w Ameryce i uczy załogę nowej techniki wzbudzania w sobie lwa. Wewnętrzne ja Carole przejumje władzę w ośrodku!

 48. THE DISAPPEARING ACT

  Akt zniknięciaInspektor Druggett wprowadził konkurs 'Pracownik miesiąca’. Nagrodą jest wycieczka do Paryża. Brittas waha się przed wybraniem zwycięzcy gdyż obawia się, że to spowoduje konflikty. W czasie przyjęcia urodzinowego solenizantka znika. Czy magiczna sztuczka Colina działa?

 49. GAVIN FEATHERLY R.I.P

  Świętej pamięci Gavin FeatherlyGavin otrzymał żądanie zapłacenia firmie płytowej Ł10,000 po tym jak Brittas zmusił go do wyznania w liście, że kopiował taśme relaksującą!! W czasie wspólnego weeknedu nad morzem jego ubranie zostaje znalezione na plaży. Czy popełnił samobójstwo???

 50. Exposed

  Wystawieni na widok publicznyReporter telewizyjny postanawia sfilmować Whitbury Leisure Centre. Brittas układa scenariusz jak wspaniale zaprezentować się w TV. Niestety w centrum wybucha epidemia zakaźnej choroby.

 51. The Curse of The Tiger Women

  Przekleństwo kobiety tygrysaBrittas obchodzi 5 rocznice pracy w ośrodku wypoczynkowym i częstuje wszystkich tortem. Załoga nie chce go jeść bo jest przekonana, że działa przekleństwo cyganki, że każdy kto zje coś przygotowane przez niego umrze. Rzeczywiście umiera inspektor i ptaki, które zjadły okruchy. Colin woduje dziecinną arkę Noego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *